Pracovní deska PFLEIDERER Vulcan černá matná / U12000XM
Technické parametry:
  • Tloušťka: 38 mm
  • Dostupné délky: 2050 mm nebo 4000 mm
  • Poloměr čela: 3 mm
  • Materiál: dřevotříska + laminátový povrch
  • Varianty:
    • Varianty:polotovar - může obsahovat drobné výrobní vady na hranách (cca 5 mm).
    • Na zakázku - řezání na míru + ABS lemování hran dle vlastního výběru
Příslušenství ve stejném dekoru (volitelné):
  • Zástěra
  • Těsnicí lišta
  • Lemovací páska
Hlavní výhody:
  • Vysoká odolnost - proti poškrábání, oděru a teplu při běžném používání.
  • Moderní dekor - elegantní vzhled pro každou kuchyň nebo pracovní prostor.
  • Lze vyrobit na míru - přesné rozměry a lepení podle vašich potřeb.
  • Profesionální zpracování - přesné střihy s použitím technologie nejvyšší kvality.
Rozměry pracovní desky [d x š]
S DPH i
Výše uplatněné DPH je 21% pro zemi Česko.
Počet
Při objednávce 10:00 do zítra Předpokládané datum doručení - 21.05.26 . 26.05.26 s Toptrans
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:
Kód: 8619
Značka: Agglu
AG Kontaktní lepidlo ve spreji (500 ml)
Viac
Agglu
Skladem
Kód: 481691
Značka: Interex
Rohová spojovací lišta na pracovní desku 38 mm / Černá
Rohová lišta je určena ke spojení dvou pracovních desek v pravém úhlu. Vhodná pro desky o tloušťce 38 mm. Umožňuje estetické a funkční spojení s vodotěsným zajištěním pomocí průhledného silikonu. Technické parametry Výška profilu: 39 mm Pro tloušťku desky: 38 mm Šířka přesahu (při pohledu shora): 8 mm Určeno pro poloměr desky: 3 mm Délky na...
Viac
Interex
Skladem
Značka: Hettich
Závěs naložený pro bezúchytkové otevírání - bez tlumení 105° NOVISYS 52
Závěs naložený slouží na dvířka která jsou položena na skříňce. Závěs na naložené dveře určený pro bezúchytkové otevírání - stiskem dveří. Úhel otevření 105° a rozteč děr uchycení závěsu 52 mm. Je vybaven tlumicím pístem, který zajišťuje pomalé zavírání dveří. Pro jejich instalaci je nutné předem vyvrtat otvor pro závěs o průměru 35 mm. Upevnění ke dveřím...
Hettich
Značka: Italiana ferramenta
Samolepicí krytka / Bílá W1000
Samolepicí krytka je ideálním pomocníkem při zakrývání šroubů nebo otvorů po nich. K dispozici jsou 2 průměry, 13 mm a 20 mm. Cena je uvedena za arch a počet krytek na archu je následující: 13 mm - 20 ks 20 mm - 15 ks Krytka je kompatibilní s dekorem EGGER W1000. Úplnou shodu s dekoračním materiálem nelze zaručit a barva je pouze přibližná.
Italiana ferramenta
Značka: Pfleiderer
Hrana ABS Vulcan černá matná / U12000XM
Tato vysoce kvalitní ABS hrana je ideálním řešením pro přesnou povrchovou úpravu kuchyňských pracovních desek, dřevotřískových desek a kuchyňských zástěn. Vyniká vysokou pevností, odolností proti nárazu a elegantním vzhledem, čímž poskytuje nejen funkční, ale i designový prvek každé kuchyni. Cena je uvedena za 1 metr hrany. Dostupné šířky 23 mm 42 mm...
Pfleiderer
Značka: Rehau
Sada koncovek pro těsnicí lištu SLIM LINE / Černá
Rehau
Značka: Interex
Soklová nožička 3dílná / Černá
Plastová noha kuchyňské skříňky je spolehlivým a flexibilním podstavcem pro kuchyňské skříňky. Je navržena s ohledem na praktičnost, pevnost a snadnou montáž, přičemž umožňuje rychlé vyrovnání nerovných podlah a zaručuje stabilitu i při vysokém zatížení. 📏 Dostupné výšky: 100 mm 120 mm 150 mm Každá výška má dodatečné nastavení výšky až +5 mm, což...
Interex
Popis
Detaily produktu
490786
Parametry
Materiál
Dřevotříska
Skupina
UNI Barva
Hrana pracovní desky
Oblá hrana - postforming
Tloušťka pracovní desky
38 mm
Rádius přední hrany
3 mm
Mohlo by vás také zajímat
Značka: Opes
Těsnící lišta L20/T Černá matná
Těsnící lišta L20 je velmi elegantní těsnící lišta s malými rozměry a to jen 11,5 mm jak na výšku, tak na šířku. Díky celohliníkovému materiálu je vhodná i za varné desky a je odolná vůči vysokým teplotám. Těsnící lišty jsou ideální pro funkční spojení mezi pracovní deskou a zástěnou (případně is obyčejnou stěnou), se kterými barevně ladí. Těsnící lišty...
Opes
Koncová lišta pracovní desky 38 mm / Černá
Koncová lišta je určena k jednostrannému zakončení pracovní desky - zajišťuje čistý a estetický vzhled a zároveň chrání okraj pracovní desky před vlhkostí a mechanickým poškozením. Vhodná pro pracovní desky o tloušťce 38 mm a poloměru 3 mm. Technické parametry Výška profilu: 39 mm Pro tloušťku pracovní desky: 38 mm Určeno pro poloměr desky: 3 mm...
Značka: Pfleiderer