LED páska STANDARD SMD3528/120LED - 9W
457453
LED proužek určený k interiéru. Role válce je 5m a počet LED diod je 120ks v 1m
Barva LED
S DPH i
Výše uplatněné DPH je 21% pro zemi Česko.
Počet
Při objednávce 10:00 do zítra Předpokládané datum doručení - 18.05.26 . 21.05.26 s GLS
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:
Kód: 457468
Značka: Design light
LED Trafo (síťový adaptér) 12V / s integrovanými konektory
Vysoce kvalitní síťový adaptér s výstupem 12 V - 3,5 A. Doporučeno pro 12V LED pásky. Při zatížení na maximálně 2/3 jeho výkonu výrazně prodloužíte životnost adaptéru.Výhodou tohoto adaptéru je kompletní sada se 6 výstupy na konektorech.
Viac
Design light
Skladem
Kód: 11690
Značka: Den Braven
Lepidlo MAMUT Glue / 290 ml
Viac
Den Braven
Skladem
Značka: Interex
Rohová spojovací lišta na pracovní desku 38 mm / Černá
Rohová lišta je určena ke spojení dvou pracovních desek v pravém úhlu. Vhodná pro desky o tloušťce 38 mm. Umožňuje estetické a funkční spojení s vodotěsným zajištěním pomocí průhledného silikonu. Technické parametry Výška profilu: 39 mm Pro tloušťku desky: 38 mm Šířka přesahu (při pohledu shora): 8 mm Určeno pro poloměr desky: 3 mm Délky na...
Interex
Značka: Wireli
Krytka na LED profil C/KLIP
Wireli
Značka: Pfleiderer
Těsnící lišta PFLEIDERER 112 / Kaviár Černý Matný
Těsnící lišty jsou ideální pro funkční spojení mezi pracovní deskou a zástěnou (případně is obyčejnou stěnou), se kterými barevně ladí. Těsnící lišty nabízíme ve standardních délkách 2100 mm a 4000 mm.
Pfleiderer
Značka: Pfleiderer
Zástěna PFLEIDERER Caviar Black Matte / S63044 MS
Pfleiderer
Značka: Siro
Úchytka na hranu CANSAS / Černá matná
Elegantní a moderní úchytka CANSAS určená k montáži na hranu dvířek nebo zásuvek. Matná černá povrchová úprava působí nadčasově a perfektně doplňuje minimalistické, industriální a moderní interiéry. Úchytka poskytuje pohodlný úchop a zachovává čistý design nábytkových ploch. Technické parametry – dostupné rozměry Varianta 70 mm Celková šířka úchytky:...
Siro
Značka: Interex
Šroub pro spojování pracovních desek UNI
Interex
Popis
  • 60 LED / m
  • Napájení 5W / m
  • čip 3528
  • 8mm šířka
  • 50mm délka segmentu
  • sv.tok 270 lumen / m
  • balené po 5 metrech
Detaily produktu
457453
Parametry
Úhel svítivosti
120°
LED pásek (napájení)
12V DC / 9W/m
Doporučená Max. linie
5 m
Poznámka k ceně produktu
Cena produktu je za 1 rolku (5 m)
Šířka LED pásku
8 mm
Krytí (IP ochrana)
IP 20
Mohlo by vás také zajímat
Značka: Design light